lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ kontakty
Praca w domu przez internet.
Dochód z wykonywania prostych zleceń | Online

Zlecenia na wprowadzanie danych

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba wprowadzać dane do www-rejestrów, do panelu sklepu internetowego, do systemu kadrowo-płacowego, do serwisów internetowych, do książki adresowej, do tabel, do identyfikującej bazy, do formularzy, do e-kartotek, do systemu informatycznego, do UserForm. Weryfikację i aktualizację pozyskanych już danych. Pozyskiwanie nowych danych za pomocą Internetu, za pomocą oficjalnych rejestrów lub za pomocą kontaktów mailowych itd… .
Oferty ze stawką godzinową powyżej 35 zł

Zleceniodawcy: sklepy internetowe, rejestry, bazy, e-kartoteki.

Praca zdalna oferty

  Start | Rozpocznij  Agregator prostych zleceń. Zlecenia na wprowadzanie danych.
Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla osób bez wiedzy i doświadczenia w tej branży, czyli dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego.

Decydując się na podjęcie dodatkowego zatrudnienia

Przy tendencji wzrostowej żywności oraz po opłaceniu rachunków wielu Polakom ta kwota nie wystarcza na utrzymanie rodziny. Ponieważ każdy z nas chciałaby mieć jak najlepiej i podejmuje pracę, która ma na celu wspomóc nas finansowo. Znam osoby, w szczególności Panie, które pracują w szkole jako pedagog, a po pracy w szkole do późnych godzin wieczornych w salonach kosmetycznych. Oczywiście w tym przypadku, aby rozpocząć pracę o takim charakterze, trzeba ukończyć kursy. Dlatego zachęcam do podnoszenia swoich kwalifikacji, które pomogą nam podjąć wprowadzanie danych. Praca ta często oprócz pieniędzy, może dać nam dużo satysfakcji. Decydując się na podjęcie dodatkowego zatrudnienia powinniśmy zastanowić się, czy wprowadzanie danych ma mieć charakter czysto zarobkowy, czy ma nam też przynieść przyjemność? Jako drugie pytanie musimy zadać sobie ile czasu możemy przeznaczyć na wykonywanie pracy zdalnej? Czy pracę przez internet będziemy wykonywać w domu czy u pracodawcy? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na te podstawowe pytania, to teraz musimy zastanowić się co chcielibyśmy robić i musimy zacząć szukać pacy pracy przy wprowadzaniu danych.

Można dużo zyskać, poświęcając niewiele.

Obecnie ciągle rozwijający się rynek pracy przez internet, powoduje iż pojawiają się liczne oferty i możliwości zarobku na wprowadzaniu danych. Nie chodzi tylko o formy zatrudnienia na stałe, ale również prace tymczasowe czy przez internet. Oferty te są skierowane przede wszystkim do osób, które w obecnej chwili są bezrobotne, uczą się i nie mogą podjąć pracy na pełny etat, czy też umożliwiają zarabianie pieniędzy osobom starszym. W popularnych gazetach czy portalach Internetowych możemy znaleźć wiele propozycji pracy zdalnej, np. przez internet, kolporter ulotek, składanie długopisów, adresowanie kopert, czy też praca w branży kosmetycznej jako przedstawiciel handlowy. Dzięki takiej rozpiętości branży i możliwości pracy w domu, zdalnego zajęcia może podjąć się każdy. Sami decydujemy o wysokości naszych zarobków i ilości poświęcanego czasu na wykonywanie powierzonego nam zadania. Roznoszenie ulotek czy wyprowadzanie zwierząt na spacer wyrabia w nas poczucie obowiązku, sumienność, punktualność i dyscyplinę (musimy to zrobić bez względu na pogodę). Niejednokrotnie są to cechy charakteru niezbędne w dalszej karierze zawodowej. Dlatego zachęcam wszystkich do przeglądania ofert pracy przy wprowadzaniu danych i zarabiania pieniędzy bez konieczności wprowadzania diametralnych zmian w swoim dziennym grafiku zajęć. Można dużo zyskać, poświęcając niewiele.

Wprowadzanie danych

Wprowadzanie danych czyli odpowiedź na słynną myśl Ferdynanda Kiepskiego "Jakby tu zarobić, a się nie narobić". Jest 10-ty kolejnego miesiąca, sprawdzam stan konta po przelaniu zapomogi, (bo wypłatą tego nie śmiem nazwać) z zakładu pracy w kwocie 1100 zł, która to przy dobrych wiatrach pokrywa debet z poprzedniego miesiąca. W tym momencie najpopularniejszy polski przecinek zaczynający się na literę "k" rozbrzmiewa głośno w mojej głowie. Nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć poszukiwania zdalnej pracy na gov.pl, aby podtuczyć moje wychudzone niczym Woody Allen konto. Wbrew pozorom znalezienie sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy wcale nie jest takie trudne, szczególnie w dobie wszechobecnego Internetu. Pomyśl tylko o tym, jeżeli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, nie pakuj się w kredyty aby pokryć swoje wydatki. Najczęściej wprowadzanie danych nie wymaga specjalistycznego przygotowania, ani setek godzin pracy by się opłacała. Ja obecnie dorabiam do stałej pensji właśnie dzięki zdalnej pracy i nie muszę się już męczyć patrząc na swój stan konta każdego 10-go dnia miesiąca. Nawet wspomniany na początku jegomość Ferdynand Kiepski mógłby spokojnie pogodzić swoją filozofię "Jakby tu zarobić, a się nie narobić" z pracą zdalną.