lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ kontakty
Praca w domu przez internet.
Dochód z wykonywania prostych zleceń | Online

Zlecenia na wypełnianie ankiet internetowych

Jeśli jesteś zainteresowany dzieleniem się swoją opinią na temat najnowszych produktów i usług, to płatne ankiety internetowe mogą być interesującym źródłem dodatkowego dochodu online, który możesz generować w wolnej chwili, w zaciszu własnego mieszkania.
Oferty ze stawką godzinową powyżej 35 zł
Agencje badawcze na zlecenie swoich klientów przeprowadzają niezliczoną ilość badań i muszą znać odpowiedzi na wiele pytań. Na te właśnie pytania Ty możesz udzielić odpowiedzi i dostać za to wynagrodzenie. Dzięki Twoim odpowiedziom agencje badawcze mogą pomagać firmom w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych dotyczących wielu produktów i usług.

Zleceniodawcy: agencje badawcze.

  Start | Rozpocznij  Agregator prostych zleceń.

Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego.

Zarabianie na ankietach.

Praca zdalna jest kuszącym rozwiązaniem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ma stać się dodatkowym źródłem dochodu. Przykładem takiej pracy może być wypełnianie ankiet.
Wypełnianie ankiet za pieniądze nie wymaga żadnego doświadczenia. Wystarczy rejestracja w wybranym serwisie. Jest to jedna z możliwości, aby dodatkowo dorobić do domowego budżetu. Zastanawiasz się zatem, jak to możliwe, że ktoś płaci za ich wypełnianie i jak zarobić pieniądze? Odpowiedź jest bardzo prosta. Na podstawie setek ankiet duże firmy planują działania marketingowe. Ankiety to doskonałe źródło wiedzy na temat twoich preferencji, zainteresowań, nawyków zakupowych, upodobań. Firmy są w stanie dużo lepiej dopasować swoje produkty i usługi do potencjalnego klienta.

Jest to bardzo żmudna profesja, a wynagrodzenie za pracę jest niewielkie. Czasami firmy, zamiast pieniędzy, oferują np. vouchery, więc jeśli zależy ci na gotówce, musisz upewnić się, że wypłata będzie w tej formie. Pieniądze lub nagrodę możesz odebrać dopiero wtedy, gdy uzbierasz odpowiednią sumę na koncie, a ankiety nie przychodzą regularnie!

Wypełnianie jest bardzo proste i nie wymaga od ciebie skupienia. Nie musisz posiadać także żadnego doświadczenia – wystarczy zarejestrować się w serwisie. Możesz pracować w wolnej chwili, ponieważ czas pracy dodatkowej w domu jest elastyczny.

Zarabianie na ankietach to duże ryzyko, ponieważ ich wypełnianie stało się bardzo popularne, więc pojawiło się wielu oszustów. Pod żadnym pozorem nie podawaj swoich danych np. numeru PESEL, czy numeru i serii dowodu osobistego! Największym zagrożeniem jest, oczywiście, nie otrzymanie wynagrodzenia, zatem, twój wysiłek pójdzie na marne. Upewnij się, czy firma jest zarejestrowana w Polsce lun w EU. Sprawdź na Google Maps fizyczny adres firmy. Dobrze zastanów się, czy to praca online dla Ciebie. Istnieje duże ryzyko oszustwa, a zarobki są nieregularne i niskie. Istnieje wiele innych sposobów na dorobienie sobie przez Internet do miesięcznej pensji.

Możesz zacząć zastanawiać się, czemu ktoś w ogóle chciałby dawać obcym ludziom pieniądze za coś takiego. Potem możesz zapytać, co to w ogóle są za ankiety. Przeważnie kojarzą nam się one z braniem udziału w sondażu czy to politycznym, czy to gospodarczym i nikt nigdy nie zaoferował nam pieniędzy za podzielenie się w niej swoją opinią. Ankiety, za które możemy zarobić parę dodatkowych złotych, to nie typowe sondaże czy wyrażanie swojej opinie o zakupionym niedawno produkcie. To badanie konsumenta, a w zasadzie powolne tworzenie jego profilu. W jego skład wchodzą między innymi upodobania, skłonność do zakupu konkretnych produktów, zarobki, ilość zapotrzebowania na dany towar etc. Tego typu danych nie uda nam się zdobyć za pomocą ankiety wysyłanej na mail po złożeniu zamówienia w naszym sklepie. Dlatego często firmy sięgają po pomoc przedsiębiorstw z zewnątrz, które profesjonalnie zajmują się badaniem rynku i klienta. Często to właśnie one tworzą płatne ankiety i publikują je. Dzięki takiemu działaniu możemy zarobić trochę pieniędzy, ale ma to też swoje ciemne strony. Nie tylko zdradzasz administratorowi swoje dane, ale także różnego rodzaju upodobania czy potrzeby, co może zostać w przyszłości wykorzystane przeciwko nam, na przykład do zmanipulowania nas w celu zakupu określonych dóbr. W świetle prawa, wypełnianie ankiet online, nie jest żadną formą zatrudnienia. Bez odpowiedniej motywacji, w postaci pieniędzy, firmy nie znalazłyby odpowiedniej liczby kandydatów do wypełniania ankiet.

Nie możemy się złudnie oszukiwać, wypełnianie ankiet nigdy nie będzie niezwykle opłacalnym zajęciem, które pozwoli nam utrzymać siebie, a w przyszłości i całą rodzinę, ale może być fajnym sposobem na dorobienie sobie kilku złotych do domowego budżetu. Jednak aby to zrobić, musimy wiedzieć, jak wyciągać z tego typu działalności jak największy zysk, a to wcale nie jest tak oczywiste, jak może nam się wydawać. Ankiety pozwalają nam w pełni zdalnie dorobić kilka złotych, ale żaby na tej niewielkiej kwocie się nie zakończyło, musimy być elastyczni i wiedzieć, jak w ogóle działa ten rynek. Najważniejsza sprawa to posiadanie kilku kont na wielu platformach oferujących nam ankiety. Często pojawiają się na nich zupełnie różne badania, a jeśli będziemy polegać tylko na jednej stronie, bardzo szybko przekonamy się, że nie uda nam się w ten sposób zarobić niczego. Druga sprawa to regularne sprawdzanie dostępności badań na danym panelu. Ankiety są dostępne tylko przez określony czas, a to oznacza, że jeśli jakąś z nich przeoczymy, już nigdy nie dostaniemy możliwości zarobienia na niej. Dlatego ważne jest, żeby jak najczęściej sprawdzać swoje konta. Często nawet jeśli mamy włączone powiadomienia na maila, mogą one nie dochodzić albo przychodzić za późno, przez co ominie nas wartościowa praca przez internet od zaraz.

Jeśli zdecydujemy się na rozpoczęcie naszej małej kariery jako wypełniający ankiety, musimy w pierwszej kolejności znaleźć sprawdzone źródła ich pozyskiwania. W końcu nie chcemy wpaść w układ, w którym poświęcamy swój czas za darmo i wypełniamy badania, które niczego nam nie dają. W internecie znajdziemy masę portali oferujących nam zarabianie, ale nie wszystkie będą dla nas odpowiednie. Płatne ankiety możemy wypełniać nie tylko w języku polskim, co jest bardzo ważne, bo ankiety w języku angielskim bardzo często mają lepsze minimalne stawki godzinowe. Jednak żeby je znaleźć, musimy wiedzieć, gdzie szukać. Panele z ankietami to najlepsze miejsca do pracy, zwłaszcza że same zajmują się pozyskiwaniem dla swoich użytkowników. Ważne jest jednak, aby sprawdzić, czy dana witryna w ogóle nam odpowiada. Wiele z nich oferuje swoim użytkownikom zbieranie punktów, a potem wymienianie ich na różnego rodzaju bonusy, na przykład na karty podarunkowe. Jeśli interesują Cię tylko badania, które od razu zapewniają nam pieniądze, to wiele polskich stron z ankietami się u Ciebie nie sprawdzi. Jednak jeśli nie będziesz z nimi współpracował, na pewno nie uda Ci się zarobić na tego typu działalności, bo ankiet na rynku jest tak mało, że z tylko jednego panelu może nam się nie uzbierać nawet wystarczająca kwota do wypłaty, nie mówiąc już o zarobieniu porządnej sumy.

Wiele osób zastanawia się czy wypełnianie ankiet w internecie i dostawanie za to pieniędzy jest wogule możliwe. Odpowiedź brzmi tak. Wprawdzie nie będą to pieniądze, które pozwolą nam porzucić głowne źródło dochodów, ale mogą stać się uzupełnieniem miesięcznego budżetu. Przy systematycznym wypełnianiu ankiet i korzystaniu z kilku portali naraz jesteśmy w stanie osiągnąć zarobki na poziomie 4000 złotych. Kwota ta może nie jest powalająca, ale w stosunku do pracy jaką w zamian wykonujemy, wydajesię dość uczciwa. Istnieją tysiące portali do zarabiania na ankietach. Zdecydowanie godnym polecenia jest marketagent. Mniej znany portal, który jednak pozwala zarobić całkiem porządne pieniądze w krótkim czasie. Ankiety pojawiają się tam dosyć często, a stawki za ich wypełnienie na tle konkurencji wypadają bardzo dobrze. Kolejny portal godny uwagi to opinie.pl. Wiele osób skłania się ku tej propozycji, ponieważ jest to polski portal i naturalnym jest, że bardziej ufamy rodzimym ofertom. Ostatni portal to grabpoints. Portal, o którym niewielu ma pojęcie, szczególnie w Polsce. Za granicą jest on znacznie bardziej popularny. Jeśli masz trochę czasu wolnego, który chciałbyś spożytkować na coś pożytecznego to wypełnianie ankiet i pisanie tekstów jest propozycją absolutnie do rozważenia.

  1. Praca przez internet
  2. zarabianie na ankietach
rozwiń menu zleceń zwiń menu