lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ kontakty
Praca w domu przez internet.
Profesjonalny Serwis: Dochód z wykonywania prostych zleceń w internecie

Zlecenia na wypełnianie ankiet internetowych

Jeśli jesteś zainteresowany dzieleniem się swoją opinią na temat najnowszych produktów i usług, to płatne ankiety internetowe mogą być interesującym źródłem dodatkowego dochodu, który możesz generować w wolnej chwili, w zaciszu własnego mieszkania.
Agencje badawcze na zlecenie swoich klientów przeprowadzają niezliczoną ilość badań i muszą znać odpowiedzi na wiele pytań. Na te właśnie pytania Ty możesz udzielić odpowiedzi i dostać za to wynagrodzenie. Dzięki Twoim odpowiedziom agencje badawcze mogą pomagać firmom w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych dotyczących wielu produktów i usług.

Zleceniodawcy: agencje badawcze.

 Start  |  Rozpocznij Agregator prostych zleceń.

Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla osób bez wiedzy i doświadczenia w tej branży, czyli dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego.

Zarabianie na ankietach.

Praca zdalna jest kuszącym rozwiązaniem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ma stać się dodatkowym źródłem dochodu. Przykładem takiej pracy może być wypełnianie ankiet. Wiele firm zachwala ten rodzaj pracy. Jednak warto wiedzieć, że płatne ankiety nie oferują wygórowanych zarobków. Zarabianie na ankietach nie przynosi wyższego zarobku niż 4 zł/h. W przypadku, gdy oferowane są wyższe zarobki, oferta jest zazwyczaj nieuczciwa i wprowadza w błąd.
  1. Praca przez internet
  2. zarabianie na ankietach
rozwiń menu zleceń zwiń menu