lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ
Praca w domu przez internet.
Profesjonalny Serwis: Dochód z wykonywania prostych zleceń w internecie

Proste zlecenia przez internet.

Rodzaje zleceń

31-35 zł/h

1.2%

tendencja cen

wprowadzanie danych
na stronach www
| szczegóły |

32-36 zł/h

3.9%

tendencja cen

kontrola i selekcja
materiałów wizualnych
| szczegóły |

31-37 zł/h

0.6%

tendencja cen

administrowanie grupy
na facebooku
| szczegóły |

33-38 zł/h

2.4%

tendencja cen

wypełnianie ankiet
internetowych
| szczegóły |

33-39 zł/h

3.1%

tendencja cen

pisanie postów
na forach i w blogach
| szczegóły |

30-34 zł/h

1.8%

tendencja cen

pisanie tekstów
dla stron www
| szczegóły |


 przystąp do pracy 

Agregator prostych zleceń.

Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla osób bez wiedzy i doświadczenia w tej branży, czyli dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego.


Praca dodatkowa w domu od zaraz.

Co możesz robić bez wychodzenia z domu?

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega, że praca w domu ma potencjał, a przede wszystkim utrzymanie pracownika nie jest tak drogie, jak w przypadku pracy w wynajętym biurze. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z naszych zarobków, ale zawsze można co nieco dorobić. Praca dodatkowa w domu może przynieść całkiem niezłe profity. Przy tym nie musisz martwić się o ZUS, podatki, gdyż wiele firm pozwala Ci na wygodne rozliczanie się za pomocą portali księgowych i z ofertami pracy praca dodatkowej w domu.
Internet daje obecnie ogromne możliwości. Można zostać blogerem, vlogerem i zarabiać bez wychodzenia z domu. Oczywiście trzeba zdobyć grupę followersów, co czasem bywa trudne, jednak pomocny jest tu odpowiedni marketing. Jak podaje Ministerstwo Finansów obecnie minimalna płaca wynosi brutto wynosi 2600 zł, co daje na rękę 1920, 62. Z kolei minimalna stawka godzinowa wynosi 17 zł brutto. To często nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, nie mówiąc już o tych wyższego rzędu. Zatem, jak zarobić dodatkowe pieniądze? Dobrym sposobem może być pisanie tekstów. Można zająć się współpracą z portalami branżowymi których nie brakuje, albo szukać ofert w sieci. Wiele osób szuka pracowników do prowadzenia fan page'ów na portalach społecznościowych i to może być dobry sposób na dodatkowe zarobkowanie.
Jak podaje główny inspektorat pracy bez podania przyczyny pracodawca może skierować pracownika do wykonywania pracy zdalnej, również w swoim miejscu zamieszkania. Niewątpliwie taka forma wykonywania obowiązków zawodowych jest wygodna dla wielu osób. Korzystają z niej zwłaszcza zatrudnieni w branży telekomunikacyjnej, czy ecommerce. Pomoc w marketingu sklepu internetowego czy założenie biznesu na portalu aukcyjnym może być doskonałym sposobem na dodatkowy zarobek w domu. Nawiązanie współpracy z firmą kurierską pozwoli wszystkie czynności wykonywać całkowicie bez wychodzenia z domu. Oczywiście ta forma pracy jest doskonała dla wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów, a dostęp do komunikatorów internetowych pozwala nawet wywiady przeprowadzać bez konieczności umawiania się na spotkania. Również spotkania biznesowe mogą odbywać się za pośrednictwem sieci.
Niewątpliwie praca przez internet jest przyszłością, warto zatem podjąć się dodatkowego zajęcia w tej formie. Tworzenie stron www, czy kampanii promocyjnych może z powodzeniem odbywać się w domowym zaciszu. Twój kod weryfikacyjny 38665. Zatem to idealny model również dla informatyków czy specjalistów SEO.
  1. Praca przez internet
  2. dodatkowa w domu