lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ
Praca w domu przez internet
Profesjonalny Serwis: Dochód z wykonywania prostych zleceń w domu

Praca dodatkowa w domu

Rodzaje zleceń

31-35 zł/h

1.2%

tendencja cen

wprowadzanie danych
na stronach www
| szczegóły |

32-36 zł/h

3.9%

tendencja cen

kontrola i selekcja
materiałów wizualnych
| szczegóły |

31-37 zł/h

0.6%

tendencja cen

administrowanie grupy
na facebooku
| szczegóły |

33-38 zł/h

2.4%

tendencja cen

wypełnianie ankiet
internetowych
| szczegóły |

33-39 zł/h

3.1%

tendencja cen

pisanie postów
na forach i w blogach
| szczegóły |

30-34 zł/h

1.8%

tendencja cen

pisanie tekstów
dla stron www
| szczegóły |


 przystąp do pracy 

Agregator prostych zleceń.

Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla osób bez wiedzy i doświadczenia w tej branży, czyli dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego. Jak zarobić dodatkowe pieniądze?

Co możesz robić bez wychodzenia z domu?

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega, że praca w domu ma potencjał, a przede wszystkim utrzymanie pracownika nie jest tak drogie, jak w przypadku pracy w wynajętym biurze. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z naszych zarobków, ale zawsze można co nieco dorobić. Praca dodatkowa w domu może przynieść całkiem niezłe profity. Przy tym nie musisz martwić się o ZUS, podatki, gdyż wiele firm pozwala Ci na wygodne rozliczanie się za pomocą portali księgowych i z ofertami pracy praca dodatkowej w domu.
Internet daje obecnie ogromne możliwości. Można zostać blogerem, vlogerem i zarabiać bez wychodzenia z domu. Oczywiście trzeba zdobyć grupę followersów, co czasem bywa trudne, jednak pomocny jest tu odpowiedni marketing. Jak podaje Ministerstwo Finansów obecnie minimalna płaca wynosi brutto wynosi 3600 zł, co daje na rękę 2920, 62. Z kolei minimalna stawka godzinowa wynosi 20 zł brutto. To często nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, nie mówiąc już o tych wyższego rzędu. Zatem, jak zarobić dodatkowe pieniądze? Dobrym sposobem może być pisanie tekstów. Można zająć się współpracą z portalami branżowymi których nie brakuje, albo szukać ofert w sieci. Wiele osób szuka pracowników do prowadzenia fan page'ów na portalach społecznościowych i to może być dobry sposób na dodatkowe zarobkowanie.
Jak podaje główny inspektorat pracy bez podania przyczyny pracodawca może skierować pracownika do wykonywania pracy zdalnej, również w swoim miejscu zamieszkania. Niewątpliwie taka forma wykonywania obowiązków zawodowych jest wygodna dla wielu osób. Korzystają z niej zwłaszcza zatrudnieni w branży telekomunikacyjnej, czy ecommerce. Pomoc w marketingu sklepu internetowego czy założenie biznesu na portalu aukcyjnym może być doskonałym sposobem na dodatkowy zarobek w domu. Nawiązanie współpracy z firmą kurierską pozwoli wszystkie czynności wykonywać całkowicie bez wychodzenia z domu. Oczywiście, praca dodatkowa w domu jest doskonała dla wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów, a dostęp do komunikatorów internetowych pozwala nawet wywiady przeprowadzać bez konieczności umawiania się na spotkania. Również spotkania biznesowe mogą odbywać się za pośrednictwem sieci.
Niewątpliwie praca przez internet jest przyszłością, warto zatem podjąć się dodatkowego zajęcia w tej formie. Tworzenie stron www, czy kampanii promocyjnych może z powodzeniem odbywać się w domowym zaciszu. Twój kod weryfikacyjny 38665. Zatem to idealny model również dla informatyków czy specjalistów SEO.

Dodatkowa praca w domu to dla wielu osób sposób na dorobienie niezłych pieniędzy do zasadniczej wypłaty. Praca zdalna ma jednak swoje oczywiste wady i zalety. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Praca prez internet w domu to dość duża różnorodność możliwości. Przede wszystkim w ten sposób można wykonywać prawie każdy rodzaj pracy biurowej, z czego często korzystają pracodawcy, zatrudniając swoich pracowników do pracy zdalnej. Często ten typ pracy wybierają również osoby wykonujące zawody wymagające kreatywności i konkretnych umiejętności jak copywriterzy, graficy, tłumacze i wielu innych. Rodzaje: wypełnianie ankiet online, wprowadzanie danych, przepisywanie tekstów.

Często pojawia się pytanie o to, ile można zarobić na pracy dodatkowej w domu. Górna kwota nie jest tu praktycznie w żaden sposób ograniczona. Jeżeli wykonuje się pracę polegającą na realizowaniu konkretnych zleceń, to zarobi się adekwatnie do poświęconego na pracę czasu i stawek, które zależą przede wszystkim od umiejętności.

Dodatkowa praca z domu może opierać się na dowolnym rodzaju umowy. Wiele firm zatrudnia pracowników do pracy zdalnej, w oparciu o standardową umowę o pracę. Pracujący w ten sposób freelancerzy często pracują na umowach cywilno-prawnych (zlecenie, umowa o dzieło itp.) Rozwiązaniem jest też prowadzenie własnej działalności, przy czym nie zawsze musi być ona zarejestrowana. Zależy to od kwoty zarabianej w skali miesiąca.

Prawo nie reguluje w żaden, osobny sposób kwestii pracy w domu. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że się do tego nie odnosi. Tak na przykład przy umowie o pracę, pracodawca ma zapewnić pracownikowi odpowiedni sprzęt i warunki niezależnie od tego, czy praca wykonywana jest w siedzibie firmy, czy zdalnie.

Czy w pracy dodatkowej z domu sprawdzi się tak samo każdy? Raczej nie. Dodatkowa praca w domu wymaga pewnych konkretnych umiejętności. Ważna jest odpowiednia dyscyplina i umiejętność samodzielnego organizowania swojego czasu. Żeby taka praca przyniosła zysk, konieczna jest również odpowiednia motywacja wewnętrzna.

Dodatkowa praca w domu od jakiegoś czasu jest coraz łatwiejsza do znalezienia. Ze względu na ostatnią pandemię wielu pracodawców zdecydowało się na odesłanie pracowników do domów i przekonało się, że taki tryb pracy ma wiele zalet. We wszystkich popularnych serwisach z ogłoszeniami dotyczącymi pracy można znaleźć tego typu oferty. Istnieją też serwisy specjalistyczne, w których ogłaszają się pracodawcy i zleceniodawcy oferujący wyłącznie tego rodzaju pracę - OLX, INDEED.

Dodatkowa praca z domu ma oczywiście swoje minusy. Jednym z większych jest brak zewnętrznej kontroli i motywacji, który w przypadku wielu osób jest sporą przeszkodą i znacznie zmniejsza efektywność. Wadą jest tu również brak fizycznego kontaktu ze współpracownikami. Przez to komunikacja bywa dość mocno ograniczona.

Nie da się nie zauważyć, że taka praca online ma też swoje spore plusy. Brak kontroli ze strony pracodawcy działa na część pracowników motywująco. Nie ma konieczności wydawania pieniędzy na dojazdy, a dodatkowo oszczędza się czas, którym można przeznaczyć na inne zajęcia, albo na wykonanie większej ilości pracy, dzięki czemu zarabia się lepiej.

Dodatkowa praca w domu to rozwiązanie, które w ostatnich latach wybiera coraz większa grupa Polaków. W ciągu ostatniej dekady liczba osób dorabiających zdalnie wzrosła w naszym kraju o 150%. Najlepsze możliwości zatrudnienia tego rodzaju i najwięcej zleceń dla freelancerów oferują branże technologiczna i finansowa.

W kwestii podatków dodatkowa z domu niczym nie różni się od żadnego innego rodzaju zatrudnienia i obowiązują tu takie same zasady. Rozliczenie z dochodów z umowy zlecenia lub o dzieło.

Nadużycia zdarzają się w każdym zawodzie i dodatkowa praca w domu nie jest tu wyjątkiem. W przypadku osób zatrudnionych na umowie o pracę pracodawca ma dzięki współczesnej technologii spore możliwości zachowania kontroli nad pracownikiem.

W każdej pracy niezbędne jest odpowiednie wyposażenie - w zdecydowanej większości przypadków to praca wykonywana na komputerze przez internet. Najczęściej jest on jedynym niezbędnym narzędziem. W przypadku grafików konieczne mogą być dodatkowe urządzenia, w zależności od rodzaju wykonywanych zleceń.

Dodatkowa praca w domu na umowie o pracę nie wymaga wkładu własnego, ponieważ pracodawca powinien zapewnić pracownikowi wszystkie niezbędne narzędzia. W przypadku freelancerów ciężar zakupu akcesoriów niezbędnych do pracy leży po stronie osoby ją wykonującej.

W zasadzie nie ma większej różnicy, gdzie dokładnie wykonuje się pracę, skoro i tak wykonuje się ją za pośrednictwem Internetu. Najwięcej tego rodzaju pracy oferują firmy, które swoje siedziby mają w Warszawie, w której funkcjonuje wiele przedsiębiorstw pracujących w branży finansowej. Dobrą lokalizacją jest też Kraków (wiele firm technologicznych), Wrocław i Trójmiasto.

W przypadku pracy wykonywanej w domu liczą się przede wszystkim umiejętności. Wiek nie ma więc większego znaczenia. W wielu przypadkach pracownik nawet nigdy nie spotyka swojego pracodawcy. Dotyczy to oczywiście osób pełnoletnich. Pracować na podstawie umowy o pracę mogą legalnie osoby od 15 roku życia.

Płeć nie ma tu większego znaczenia z takich samych powodów jak wiek. Dodatkowa praca w domu może być wykonywana tak samo przez każdego.

Jednym z najlepszych zawodów dla pracy dodatkowej w domu jest zawód programisty albo web developera. Świetnie radzą sobie w tym rodzaju pracy również finansiści, graficy, tłumacze i copywriterzy.

W pracy wykonywanej w domu edukacja nie zawsze ma wielkie znaczenie. O wiele bardziej liczą się konkretne umiejętności. Dyplom ukończenia studiów, czy certyfikaty z kursów przydają się przede wszystkim do zainteresowania sobą pierwszych pracodawców

Pozytywna opinia jest ważna przede wszystkim w pracy freelancerów. Wykonywana w ten sposób praca wymaga nieustannego poszukiwania nowych zleceń, często w różnych miejscach. Możliwość pochwalenia się pozytywnymi opiniami znacznie zwiększa szanse na sukces.

  1. Praca przez internet
  2. dodatkowa w domu