lewe menu START | DOŁĄCZ TERAZ kontakty
Praca w domu przez internet.
Dochód z wykonywania prostych zleceń | Online

Zlecenia dot. administrowania grupy na facebooku.

Są to zlecenia przez internet na okresowe bądź stałe wykonanie robót związanych z administrowaniem grup na facebooku. Danego rodzaju zlecenia może wykonać każdy zleceniobiorca.
Oferty ze stawką godzinową powyżej 35 zł
Pre-moderacja na facebooku umożliwia ograniczenie występowania nieodpowiednich treści. Innymi słowy, grupa lub strona mają wyłączone komentarze pod względem automatycznego publikowania. Użytkownik wpisuje swój komentarz, a on trafia do poczekalni, gdzie moderator lub administrator decyduje czy może się pojawić. Jest to system, że zabezpiecza nas przed występowaniem bardzo negatywnych treści, które mogłyby wisieć na stronie. Jest to najlepszy model w przypadku poważnych problemów, kryzysów, bądź zmasowanych ataków trolli, hejterów i tym podobnych.

Zleceniodawcy: grupy na Facebooku zawierające więcej niż 1000 użytkowników.
Rodzaj pracy: praca zdalna w domu

  Start | Rozpocznij  Agregator prostych zleceń.
Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla osób bez wiedzy i doświadczenia w tej branży, czyli dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu bez specjalnego przygotowania zawodowego.

Jak zarobić dodatkowe pieniądze?

Praca online jest dzisiaj bardzo popularną formą zarabiania pieniędzy. Może ona stanowić dodatkowe źródło dochodów, jak również stać się sposobem jak zarobić pieniądze. Z prac dorywczych korzystają nie tylko studenci, czy osoby posiadające stałe zatrudnienie, dla których jest to dodatkowe zajęcie, ale również osoby niepotrafiące znaleźć stałej pracy, dla których są one faktycznym źródłem utrzymania.

Sposoby na zarabianie

Istnieje wiele rodzajów pracy online m.in.: prace sezonowe, zarabianie przez Internet oraz wszelkiego rodzaju chałupnictwa i inne prace wykonywane na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło, np. praca dodatkowa w domu. Ze względu na swoją luźną formę, dzięki której brak jest barier terytorialnych, czasowych, czy branżowych, pracę dorywczą może wykonywać praktycznie każda osoba, która ukończyła 16 rok życia i która dzięki posiadanym odpowiednim umiejętnościom potrafi wykonać zlecone zadanie. Taka forma zatrudniania posiada zalety również z punktu widzenia pracodawcy, który zatrudniając np. zleceniobiorców może nie tylko ograniczyć koszty pracy, ale również kształtować poziom zatrudnienia w zależności od własnych potrzeb i koniunktury na rynku.
Wyszukiwanie ofert pracy dodatkowej w domu nie różni się od poszukiwania ofert stałego zatrudnienia - można je odnaleźć poprzez prasę, Urząd Pracy jak również w Internecie. Wystarczy np. w wyszukiwarce Google wpisać interesujące nas hasło i wyświetlą się oferty dające możliwość dodatkowego zarobienia pieniędzy poprzez wykonywanie różnego rodzaju dorywczych prac: wypełnianie ankiet internetowych, pisania tekstów na zlecenie.

Warunki i regulaminy

Należy być jednak ostrożnym przed nawiązaniem współpracy z potencjalnym zleceniodawcą, który niejednokrotnie może okazać się nieuczciwym naciągaczem. W celu uniknięcia nieprzyjemności warto zawsze dokładnie przeczytać warunki i regulaminy oraz korzystać ze sprawdzonych serwisów pomagających w wyszukiwaniu pracy.

Pieniądze

Celem każdego człowieka jest usamodzielnienie się. Związane jest to ze znalezieniem pracy i zarabianiem pieniędzy. Pierwszy samochód, własne mieszkanie, z czasem rodzina to priorytety każdego z nas. I tu pojawia się już poprzeczka skąd wziąć na to wszystko i jak zarobić pieniądze? Nie łatwo znaleźć prace dającą satysfakcje i odpowiedni dochód. Pieniądze, które zarabiamy szybko się rozchodzą i wciąż ich nam brakuje. Zaczynają pojawiać się problemy. Ale na wszystko jest sposób. Nie można się poddawać, trzeba spojrzeć na świat nowym okiem. Rozwiązaniem wszystkich problemów może być praca dodatkowa. Wieczorami, w weekendy możemy szybko zarobić dodatkowe pieniądze łatające dziurę w domowym budżecie. Z czasem nawet praca przez internet może dawać większy zastrzyk gotówki niż stale stanowisko, które nas tylko ogranicza. Praca w domu jest dla ludzi otwartych i kreatywnych, niebojących się zmian, nastawionych na sukces.

Wreszcie zarabiać

Praca dodatkowa bardzo często jest ostatnią deską ratunku dla ludzi poszukujących pracy. Zdesperowani bezrobotni chcący wreszcie zarabiać pieniądze chwytają się każdej pracy, nawet dorywczej. I tu spotyka ich miła niespodzianka, gdyż możliwości zarobkowe przewyższają oczekiwania. Nie nastawiajmy się więc tylko na stałą pracę. Zarabianie pieniędzy to także praca online.
Czy praca w domu jest w Polsce atrakcyjna z komercyjnego punktu widzenia? Ależ owszem! Jest ogromna grupa ludzi, która nie podejmie pracy stałej, nawet jeśli pracodawca zapewnia im umowę o pracę. Czym zatem tzw. praca przez internet dla wielu przewyższa stabilną posadę w firmie handlowej? Po pierwsze właśnie brak stałości. Jest wielu ludzi którzy aż się wzdrygają na myśl siedzenia i wpatrywania się w ekran monitora i zarabianiu na ankietach przez pół dnia czy stania na stoisku z obuwiem wiedząc, że tę czynność będą powtarzać następnego dnia i następnego itd. Dodatkowo myśl o szefie lub przełożonym, który bezustannie próbuje wyegzekwować od nich ustalony plan sprzedaży lub wymaga permanentnego uśmiechu na twarzy i wyprostowanej sylwetki może być dla nich źródłem dużego stresu lub irytacji. Ofert pracy w domu na rynku jest zadziwiająco dużo, można przebierać tak długo aż się znajdzie coś dla siebie, a najciekawsze jest to, że można je zmieniać jak rękawiczki.

Źródła

Źródłem informacji o tego typu pracach jest standardowo prasa oraz internet. Bardzo często firmy poszukują pracowników rozklejając ogłoszenia bezpośrednio w szkołach i na uczelniach. A co z wynagrodzeniem? Czy można naprawdę zarobić pracując dorywczo? Adam, który jest studentem dziennym na IV roku jednej z warszawskich uczelni prywatnych, we wrześniu i październiku zarobił w jednej ze szkół językowych 7000 tys. zł jako koordynator kontrolujący pracę ulotkarzy. Zresztą sami ulotkarze również nie zarobili wiele mniej. Z pewnością potrzeba tu woli i wytrwałości, bo praca pochłaniała mu ok. 10 godzin dziennie, ale owy student zarobił sobie na całoroczne czesne.

Jak zarobić pieniądze szybko

Czołowym przedstawicielem pracy dodatkowej są hostessy. Widzimy je najczęściej w supermarketach proponujące przechodzącym ludziom jogurty, wędliny lub inne artykuły i wcale niekoniecznie spożywcze. Hostessa, krótko mówiąc pracuje, kiedy chce, ponieważ czas pracy uzgadniany jest z pracodawcą wg dyspozycyjności hostessy. Agnieszka ma dwie prace, bo w poniedziałki w środy i soboty w godzinach popołudniowych jest hostessą dla jednej z dużych firm z branży FMCG, a we wtorki jest ankieterem czym zajmuje się w godzinach 8:00-14:00. Dla kogo praca na wprowadzanie danych? Rzec by można - dla każdego! No bo jest i zdalna i kasa, a co najważniejsze można łatwo pogodzić i dopasować swoje różne codzienne zajęcia.
menu
  1. Praca przez internet
  2. jak zarobić pieniądze