Na swoim stanowisku pracy spędzamy 8 godz

Następną formą pracy dorywczej jest telemarketing domowy – tę ofertę pracy oferują firmy telekomunikacyjne i itp.. Jak masz dobra dykcję, lubisz rozmawiać i masz dar przekonywania ludzi to pomyśl poważnie nad tą ofertą pracy. Może to jest dla Ciebie i wejdź w to. Minusem tego zajęcia jest system wynagradzania – np. ile sprzedasz tyle zarobisz. Zaś wśród ludzi młodych bardzo poplarna forma tej pracy jest rozdawanie ulotek na ulicach. A bardzo rzadko zakłady pracy taką pracę oferują i zatrudniają na umowę zlecenie – jest to najpewniejsza oferta pracy dorywczej. Istnieją jeszcze inne formy tejże pracy.

Praca dorywcza jest to bardzo poważna oferta zarobienia dodatkowych pieniędzy a bogactwo różnych jej form sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Więc jak masz czas wolny i go chcesz wykorzystać aby dodatkowo zarobić, to się nie wahaj długo, poszukaj w mediach – internecie lub w prasie – i spróbuj. Bo warto.
Pierwszy sposób na zarobienie pieniędzy to praca dorywcza. Wstajemy o 6 rano, wychodzimy z domu, na swoim stanowisku pracy spędzamy 8 godz. Wracamy do domu. Obiad, rodzina, telewizja, spanie. Na następny dzień coś innego. I tak od poniedziałku do piątku, czasami w soboty i niedziele. Aż do 65-70 roku życia, kiedy to przechodzimy na emeryturę – jeżeli dożyjemy. Ten sposób nie ma praktycznie żadnych wad – zaletą jest stały dochód, który może jednak zakłócić np. reorganizacja w firmie w której pracujemy. Dodatkowo monotonia, brak perspektyw lub jak powiedział kiedyś Robert Frost