Grafik komputerowy

Opis stanowiska
projektowanie katalogów i innych form reklamy drukowanej
projektowanie opakowań
projektowanie newsletterów
projektowanie stron internetowych (sklep oraz strony tematyczne)
projektowanie banerów reklamowych
projektowanie reklam do prasy

wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video
obróbka zdjęć oraz video
Wymagania:

zacięcie graficzne poparte portfolio
staranność, zaangażowanie, rzetelność
stosujesz w swojej pracy zasady kompozycji, doboru typografii i kolorystyki
zdolność swobodnej obsługi Adobe Photoshop/Illustrator/InDesign
doświadczenie w tworzeniu grafik reklamowych, katalogów produktowych i grafik na strony internetowe
znajomość html jest dodatkowym atutem
Oferujemy:

Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
Przyjazną atmosferę pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Niepowtarzalną okazję pracy ze sprzętem optycznym wysokiej klasy w największym w Polsce sklepie ze sprzętem obserwacyjnym,
Doskonałą ofertę pracy dla osób z miasta Mińsk Mazowiecki lub okolic.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do podjęcia się pracy, przy której cały czas będziecie Państwo mieli oko na wasze przytulne mieszkanie, ukochane dzieci, wszystkie przedmioty codziennego użytku będą pod ręką a czas na dojazd nie będzie nikomu potrzebny !

Już dziś możecie stać się Państwo pełnoprawnymi pracownikami, gdzie wysiłek ograniczy się do uruchomienia własnego komputera. Oferta którą Państwu przedstawiamy, umożliwia pracę w absolutnie dowolnych godzinach, sami Państwo ustalacie grafik i decydujecie o tym ile będziecie pracować, a w rezultacie ile zarobicie. Jedynym warunkiem do spełnienia kryteriów jest dostęp do komputera i Internetu.

Tę pracę może wykonywać każdy, bez względu na wiek, wykształcenie, wygląd, status społeczny czy piastowanie innego stanowiska. Doświadczą Państwo tego, podczas wypełniania testu internetowego poprzedzającego rejestrację w naszej Firmie. Pragniemy przypomnieć, że to Państwo decydują o godzinach pracy a my jesteśmy gwarancją stałego zarobku.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi stanowiska !